Pro lékaře

1. až 2. 11. 2024
PRIMAVERA Hotel & Congress centre****
Nepomucká 1058/128, 326 00 Plzeň, Czech Republic

Registrace pacientů - omezení daná specifickým statutem stomatologické kliniky

Stomatologická klinika poskytuje specializovanou a superspecializovanou péči v oblasti diagnostiky a terapie nemocí dutiny ústní a obličeje. Péče je poskytována v celém spektru základních a nástavbových stomatologických specializací pedostomatologie, parodontologie, záchovné stomatologie, protetiky, ortodoncie, traumatologie a orální chirurgie. Specializovaná pracoviště jsou zároveň výukovou a vědeckovýzkumnou bází pro pregraduální výuku studentů medicíny a postgraduální výuku lékařů. Klinika je akreditovaným pracovištěm pro získání specializovaných kvalifikací v ortodoncii, maxilofaciální chirurgii a klinické stomatologii.

Ke specializovaným vyšetřením a ošetřením je vždy nutné doporučení od ošetřujícího zubního lékaře.

Není v možnostech stomatologické kliniky plošně registrovat pacienty k zubní péči. Registrace je vždy vázaná na praktickou výuku studentů, podmíněna souhlasem pacienta s tím, že bude ošetřován studenty pod odborným vedením vyučujících asistentů.

V Plzni dne 9.5.2022

MUDr. Daniel Hrušák, PhD.

primář stomatologické kliniky FN Plzeň

FN PLZEŇ NEZAJIŠŤUJE ZUBNÍ POHOTOVOST PRO VEŘEJNOST

Všechna ambulantní pracoviště stomatologické kliniky jsou po ukončení řádné ordinační doby (ve všední den po 15 hodině, v sobotu, neděli a o svátcích) UZAVŘENA. Stomatologická klinika FN Plzeň poskytuje specializovanou hospitalizační péči. Naším nezastupitelným úkolem je poskytovat specializovanou stomatochirurgickou a stomatologickou péči v oblasti traumatologie a akutních stomatochirurgických výkonů a ošetřování kraniofaciálních traumat vyžadujících hospitalizaci.

ZUBNÍ POHOTOVOSTI  a  STOMATOCHIRURGICKÁ PÉČE nejen v Plzni a Plzeňském kraji - podrobné informace

Vzdělávací akce FN

Registrace stáží v parodontologii, stomatochirurgii a pedostomatologii pro celoživotní vzdělávání ČSK

Vzdělávací obory pro zubní lékaře - IPVZ