Pro lékaře

„17. Plzeňské pracovní dny“ pořádá Stomatologická klinika FN Plzeň

Vážené kolegyně a kolegové,

aktualizujeme informaci o odborné akci „17. Plzeňské pracovní dny", která proběhne (snad) ve dnech 12/13. 11. 2021. Věřím, že najdete čas se naší odborné akce zúčastnit a těšíme se na shledání.

Odkaz na online přihlášku  a soubor přihláška ke stažení zde

MUDr. Daniel Hrušák, PhD. primář stomatologické kliniky FN Plzeň

FN PLZEŇ NEZAJIŠŤUJE ZUBNÍ POHOTOVOST PRO VEŘEJNOST

Všechna ambulantní pracoviště stomatologické kliniky jsou po ukončení řádné ordinační doby (ve všední den po 15 hodině, v sobotu, neděli a o svátcích) UZAVŘENA. Stomatologická klinika FN Plzeň poskytuje specializovanou hospitalizační péči. Naším nezastupitelným úkolem je poskytovat specializovanou stomatochirurgickou a stomatologickou péči v oblasti traumatologie a akutních stomatochirurgických výkonů a ošetřování kraniofaciálních traumat vyžadujících hospitalizaci.

ZUBNÍ POHOTOVOST A STOMATOCHIRURGICKÁ PÉČE V PLZNI A PLZEŇSKÉM KRAJI podrobná informace

Nabídka pracovních míst pro lékaře

• na oddělení ústní chirurgie,
  • na odd. stomatologické protetiky,